Про компанiю

Ще з давніх часів професія коваля була дуже популярна і цінна. Кожен король і вельможа мав власного майстра, щоб підкувати коней, робити різноманітні ковані елементи, мечі та іншу зброю. Час іде, а ковка все ж залишається затребуваною для різних цілей. Так, зараз вже не популярно замовляти викувати меч, але роботи у майстрів заліза не поменшало, а навіть навпаки - стало набагато більше. Адже з часом з'являлися все нові елементи декору і захисту, які постійно удосконалюються і стають все краще!


Де можна купити ковані вироби?


У минулі часи все місто знало, де майстерня коваля. Сьогодні знайти хорошого майстра не так вже й просто, адже міста стали набагато більшими, і майстрів теж є чимало. Якщо ви шукайте дійсно хороші ковані елементи для воріт або інші металеві ковані вироби, вам потрібно звернутися в нашу компанію!


У нас зібралася дуже хороша команда, яка вже більше 10 років виробляє ковані огорожі та інші вироби. Серед нашого асортименту можна знайти:


  • ковані ворота
  • ковані огорожі
  • ковані гойдалки
  • ковані решітки на вікна
  • ковані навіси і козирки
  • ковані перила, поручні, балкони і сходи
  • ковані вуличні барбекю, мангали і грилі


У нас великий досвід роботи по всій країні. За ці роки у нас залишилося багато вдячних клієнтів. Відгуки про нашу роботу можна подивитися на сайті в спеціальному розділі.


ТОП-5 причин вибрати наш магазин кованих виробів


Звичайно ж цих причин є набагато більше. Адже ми можемо похвалитися багатьма задоволеними клієнтами. І вибирають вони нас не просто так!


Причина 1: багаторічний досвід


Ми вже згадували про те, що виготовлення кованих виробів - це наша робота вже цілих десять років! І це не просто слова. За цей час ми вдосконалили наші навички і навчилися робити замовлення швидко і якісно.


Причина 2: велика кількість співробітників


На перший погляд може здатися, що це не важливо. Але коли виконавець повідомить вам, що чекати виконання замовлення потрібно місяці - навряд чи вам це сподобається. У нас є багато кваліфікованих працівників, тому ми завжди виконуємо замовлення в короткі терміни.


Причина 3: багато задоволених клієнтів


За весь час нашої роботи ми встигли зробити щасливими дуже багато людей. Більше за 1000 замовників можуть похвалитися, що у них є вироби з ковки від нашої компанії. Більшість відгуків ви можете побачити на нашому сайті.


Причина 4: гаряче кування


Ця технологія дозволяє виготовити навіть найскладніші елементи кованих виробів. Гойдалки, мангали і грилі, паркани, ворота - все це виглядає просто чудово!У нас дуже широка географія замовлень. Наші майстри готові приїхати в будь-яке місто і будь-яке село на території нашої країни. Також важливо відзначити, що вам не потрібно вимірювати все самостійно, ми виїжджаємо на заміри і здійснюємо монтаж самостійно.


Заглянути в наш каталог кованих виробів - це правильне рішення! Дивіться, вибирайте і замовляйте. Наші майстри завжди допоможуть і порадять, що саме буде краще в вашому індивідуальному випадку.


Будемо раді співпраці!

Зворотній дзвінок