Про компанiю

Майстерня кованих виробів «Брама» готова з радістю надати Вам свої послуги по виготовленню, доставці та встановленню кованих виробів різного профіля. На нашому сайті Ви знайдете такї товари, як  Ковані ворота,  Ковані забори, Ковані перила,  Ковані мангали, Ковані качелі( гойдалки), барбекю та багато інших виробів за  вигідними демократичними цінами  в різних дизайнах і формах.

За час работи нашої компанії, ми зуміли  зарекомендувати себе як відповідальна компанія. На нашому рахунку десятки виконаних замовлень та задоволених клієнтів. Одним із самих важливих показників нашої работи є відгуки та побажання, які залишають замовники на нашому сайті. Якщо вам сподобалась наша робота залиште свій відгук. Адже отримуючи подяку та задоволених клієнтів  нам хочеться развиватись та вдосконалюватись для Вас. Для нас це не просто работа, ми по-справжньому любимо свою справу і в цьому главний секрет нашої работи. Задоволений кліент – главна ціль нашої компанії «Брама»!

Доставка та  встановлення кованих воріт по усій території України, а також надаємо 2 роки гарантії. Наші майстри використовують високоякісні та сучасні матеріали для фарбування виробів виробництва Іспанія (грунт з  алюмоцинком і покривається лаком). Усі ворота можуть бути відкатними. Також здійснюється монтаж будь-якої автоматики. Окрім величезного вибору кованих воріт, ми  запропонуємо Вам ковані перила, огорожі, гойдалки, вуличні барбекю, мангали, грилі. Усі вироби зручно класифіковані по групах на сайті. Кожен товар має короткий опис і картинку, щоб Ви могли не лише уявити виріб, але й побачити його. Ми постаралися зробити все компактно і максимально зрозуміло, щоб у клієнтів не виникало труднощів від моменту входу на сайт до моменту оформлення заявки на купівлю. Ви також завжди можете звернутися до наших менеджерів, подзвонивши по телефонах, які є на сайті, або написавши на електронну пошту. Ми не змусимо Вас довго чекати і відразу ж дамо відповідь на усі Ваші питання. Ковані виріби, які Ви знайдете в каталогах нашого магазину, відрізняються високою якістю, міцністю, довговічністю і унікальним дизайном. Ви зможете похвалитися перед друзями і знайомими таким шедевром кованої роботи. І не забудьте розповісти, де саме Ви купили таку красу, адже ми завжди раді новим покупцям. Довірте свій двір компетентній і досвідченій компанії "Брама". Чекаємо вас у нас!

Зворотній дзвінок